Veretlenül zárták az évet az öregfiúk

Október 28-án Sióagárdon játszotta idei utolsó mérkőzését a Dunaújvárosi Kohász Öregfiúk labdarúgócsapata.
A Móri Imre irányításával pályára lépő együttes – Pomázi, Miklós, Csikós, Garbacz, Tóth, Kuti, Sztanó, Kákonyi, Freud, Kovács, Jakab, Sági, Deák kerettel – látványos, eredményes játékkal 4:1-es félidő után 5:2 arányban legyőzte a Fiáth Tamás által vezérelt hazai gárdát. A hűvösödő őszi idő ellenére is népes szurkolótábor remek játékot láthatott a pályán. A „harmadik félidő” a finom vacsora elfogyasztásával, baráti beszélgetésekkel és az ilyenkor szokásos „zrikálással” telt el remek hangulatban, és szó esett a jövő évi tervekről is.

Cs. J.

Keresés

Dunaferr Magazin

Kapcsolat

• 2400 Dunaújváros, Vasmű tér 1-3
  • Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.